Méhecske kiscsoport

mehecske1

Szeptemberben 18 kisgyermek kezdte meg óvodás éveit a Méhecske csoportban. 12 fiú és 6 lány.
A befogadás, beszoktatás gördülékenyen ment, hiszen valamennyien nagyon nyitottak voltak az óvodára.
Többfajta játéktevékenységet kínálunk fel a gyerekek számára, érdeklődésükhöz és életkori sajátosságaikhoz igazodva, emellett rengeteg építőjáték, mesekönyv, társasjáték, színesíti a mindennapokat.
Igyekszünk a gyermekeket játékosan, különböző izgalmas tevékenységekbe építve fejleszteni, tanítgatni, kíváncsiságukat, tenni akarásukat motiválni.

Az önállóság kialakítására nagy hangsúlyt fektetünk, nálunk a gyermekeknek szabad téveszteni, rontani és számtalan alkalmat biztosítunk a hibák javítására is.

A társas kapcsolatok kialakítása, a közösséggé válás fontos számunkra.
Mottónk, amit minden nap szem előtt tartunk: ha sír, öleld át, ha örül, örülj vele együtt, a segítséget kér, nyújtsd a kezed!

Kozma-Fülöp Fanni és Hegedűs Flóra

Óvodapedagógusok